для всей семьи
Україна пройшла пік поширення коронавируса.

Керівник робочої групи з математичного моделювання проблем, пов’язаних із епідемією коронавірусу Національної академії наук України Ігор Бровченко заявив, що наша держава минула пік коронавірусу. Він зазначив, що пік означає максимальне значення, якого неможливо уникнути.

Однак, світова організація охорони здоров’я раніше попереджала, що можлива друга хвиля пандемії коронавірусу COVID-19. ВООЗ підкреслила, що новий сплеск захворюваності може статися в будь-який час.

Міністерство охорони здоров’я України вже два місяці стежить за динамікою поширення коронавірусної інфекції в країні. Як результат, на основі отриманих даних вони змогли передбачити дату, коли коронавірус зникне з України.

Прогноз озвучив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Zik.

За словами Віктора Ляшка, географія розповсюдження COVID-19, імовірно, повторює модель розповсюдження грипа.

З цього можна зробити висновок, що день, коли в країні не можуть бути зафіксовані нові випадки COVID-19, може бути 22 червня.

«Про це рано говорити, але ми говоримо про 22 червня. Досить багато буде залежати від того, цей вірус сезонність чи ні«, — сказав Віктор Ляшко.

Однак інші країни втрутились у статистику України. Головний лікар зазначив, що його дуже турбує той факт, що в Росії рівень захворюваності на COVID-19 зростає, а в Європі — зменшується.

На думку експертів, коронавірусна епідемія в Росії закінчиться 12 серпня 2020 року. Додамо, станом на 27 травня у світі діагностовано 106 475 інфекцій COVID-19. У світі виявлено 5 792 253 пацієнтів, 357 467 хворих на COVID-19 померли, 2,498 730 — одужали. В Україні станом на ранок 28 травня коронавірусом було заражено 22382 людини. За день +477.

Пандемія коронавируса — це привід і потужний мотиватор переглянути всі свої згубні звички, і вчасно відмовитися від них. Найчастіше самостійно впоратися з такими згубними пристрастями, як алкоголізм буває дуже важко. У цьому випадку варто вдатися до кваліфікованої допомоги наркологічної клініки http://new-life.center/uk/golovna/, яка спираючись на розроблені протягом десятиліть сучасні протоколи лікування, допоможе вирішити проблему алкоголізму. Залишається побажати нашим читачам здоров’я та позитиву в цей непростий для країни і світу час!

Добавить комментарий